Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - Nuk Jena Bashk Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po don me dit , ku po shkoj
ku po shkoj un…
Po don me dit , cka po boj
cka po boj un…
Nese ti je knej , hajde da
hajde dalim…
E nese nuk na kthejn , shkojm e ma
shkojm e marrim…

Refren x2:

A e din se cka kena tash…
a e din se cka kena tash…
Kur e din qe nuk jena bashk…
kur e din qe nuk jena bashk…

Verse 2:

Po don me ik , don me shku
don me shku ti…
Ske pse me pas frig , ktu mke mu
ktu mke mu ti…
Nese ti e gjen , dhezi dri
dhezi dritat…
Te shohin krejt , qe ke mrri
qe ke mrri nalt…

Refren x2:

A e din se cka kena tash…
a e din se cka kena tash…
Kur e din qe nuk jena bashk…
kur e din qe nuk jena bashk…


X - Nuk Jena Bashk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jena Bashk".
3. Video është e këngës "Nuk Jena Bashk", por nuk këndohet nga X.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga X (Shkëlqim Ravja):


Komente 0