Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - Intro (Mbret) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na duhet nje doktor se nuk jena bashk…
Moj dashni tregom drit se po du me ik…
Rruga pom rrethon nuk jom mo sen tu ni….
A ka Ilac per mu , a kja esht tan cka di…
All I know is being scared of fucking big falls…
As Im staring at fucking brick walls…
And its a gift and a curse still havin thirst ,
even tough I just crossed the universe…
Mbret...


X - Intro (Mbret)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Mbret)".
3. Video është e këngës "Intro (Mbret)", por nuk këndohet nga X.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga X (Shkëlqim Ravja):


Komente 0