Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni Dhe Sinani & Syla - Qjan Kto Dallg Qe Po I Bjen Era Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qjan kto dallg qe po i bjen era
Kur gullojn o kto gurat thella
As ni sulmo o sna gjejn per lotun
Padrejtsin more jo sduron ky popull x2
O per flamuro o per gjuh amtare o gjallen prap o herojt o ner varre
O mos zemro se flak merr stalli
O per liri more jo sta fal shqiptari x2Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni Dhe Sinani & Syla - Qjan Kto Dallg Qe Po I Bjen Era
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qjan Kto Dallg Qe Po I Bjen Era".
3. Video është e këngës "Qjan Kto Dallg Qe Po I Bjen Era", por nuk këndohet nga Xeni Dhe Sinani & Syla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni Dhe Sinani:


Komente 0