Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Shkelzen Jetishin & Eli Fara 
Shkelzen Jetishin & Eli Fara  (2018) 

 Emra
 Lyra
 Produksioni Ximi

Submit CD Covers »

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019