Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Xeni (Shkelzen Jetishi) 
Ju Këndon Zemra  (2006) 

 Fenix Studio

Editors:    arsimdiber

Submit CD Covers »

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019