A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xeni - Qobanesha


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T14:31:23

Song from the album:

"Kurorë Dashurie"


Qobaneshe i rujshim dhente te stani
deshi zoti me ty nata me zani,
ti me the betohu ne kete qiell e toke
bashke ta kalojme naten veq si shok.
U betova veten e mallkova
ishe e bukur me te prek s'guxova .
Sikur ta don lloton kur te fiton komore
vete moj ti me erdhe ne krahror.
Te ka fal zoti bukuroshe te dha trupin dhe aromen
ti mos me fajso qe s'rri ne vend
se ti moj mu afrove vet
tash mos pyet ku i kam ment
se kur te vijne mend te ikin dhenet qobaneshe.
Qobaneshe i rujshim dhente te stani
deshi zoti me ty nata me zani,
ti me the betohu ne kete qiell e toke
bashke ta kalojme naten veq si shok.
U betova veten e mallkova
ishe e bukur me te prek s'guxova .
Sikur ta don lloton kur te fiton komore
vete moj ti me erdhe ne krahror.
Te ka fal zoti bukuroshe te dha trupin dhe armomen
ti mos me fajso qe s'rri ne vend
se ti moj mu afrove vet
tash mos pyet ku i kam mend
se kur te vijne mend te ikin dhenet qobaneshe


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019