A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni - Hajde Luj O Shpirti Jem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/12/2007

2007-12-05T13:08:16

Song from the album:

"Hajde Luj"


Sot harroj te gjitha hallet kjo nate me na shku huq nuk na falet bonu gati veshu mir kem me shku si mysafir

mos mendo per kurrgjo tjeter knaqu mori zemer ndrreqma jeten nuk po dihet qka po bohet sot po luhet sot po knohet

Hajde luj o shpirti jem ksi shyreti smahet mend tash e di se ne ket nate ty te paskem pas nafak (2X)

Sonte du me te pas ma afer ja vjen ti me qef ja vjen me hater nese ka pak dashuri ska qka bohet nomi zi

Ma jep doren ta jap belin sa sja kena pa dikujna sherrin me ti fal buzet zguxova po prej dore kurre ste leshova

REF (X)


Lyrics submited by  enkela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019