Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Njezetekater Pashallare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

njezet e kater-o parshallar-e
se n`Janine o more vajt-o me ran-e
se n`Janine o more vajt-o me ran-e
zaptun Shkodren-o Elbasan-e

kjo kalaja mjedis detit
karshyllyk-o poj çet-o dovletit
kjo kalaja mjedis malit
karshyllyk-o poj bon-o stamollit

ç`ka kalaja qe-o po drıdhet-o
ali pasha gjall-o s`po lidhet
ç`ka kalaja qe-o ushton-e
ali pasha po lufton-e


Xeni - Njezetekater Pashallare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njezetekater Pashallare".
3. Video është e këngës "Njezetekater Pashallare", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0