Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Lavdi Qofte Perendia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

lavdi qoft moj perenija qe ta dha ket bukurija .oo nat e dit po kjaj si thmija e spOm teren syt e mi .nat e dit poo kjaj si thmija e spom teren syt e mi ....

dola n`pengjere syri kur ta pash qo kaj got raki mor shok mashalla te thash mashalla tkom thon rakia mka zon quni osht i vogel o don me shku n'Izon .. n'Izon don me shku hopa letra don me qu o mor qun i vogel ska kush me ti shkru..

me ti knu ti knoj hopa .
me ti shkru nuk di o mor quni vogel qka boj un pa ty .


Ky tekst u dërgua nga  veton


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni - Lavdi Qofte Perendia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lavdi Qofte Perendia".
3. Video është e këngës "Lavdi Qofte Perendia", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0