Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xeni - Sa Moj E Pa Bese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Moj E Pa Bese".
3. Video është e këngës "Sa Moj E Pa Bese", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xeni - Sa Moj E Pa Bese  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Gezuar Me Xenin"

Komente

Asnjë Koment

05/02/2013

2013-02-05T17:05:52+00:00Sa moj e pabese ti qe m'dole mu..
Sa moj e pabese ti qe m'dole mu..
Me shtjene n'gatrrese e ne burg m'ke qu..
Me shtjene n'gatrrese e ne burg m'ke qu...

Une ne burg jam myll,robi mka denu...
Une ne burg jam myll,robi m'ka denu..
Sa te kam dasht ty.tash me ke harru..
Sa te kam dasht ty,tash me ke harru...

N'anderr n'gjum te nates,shpeshhere ty te kam..
N'anderr n'gjum te nates,shpeshhere ty te kam...
M'kan vra namt e babes,per mu s'ka sevda..
M'kan vra namt e babes,per mu s'ka sevda...


Ky tekst u dërgua nga  fiona
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë