Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Pasha Syte E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

pasha syt e mie
qe i kam ne balle 2x
jam tuj vujt gjithnie deri sa tjem gjall 2x

dal e rri ke dera
me hjek pak merzi 2x
jam jetim e mjera hallin kush ma din 2x

zanin kur ta njeva
qe bojshe kuku 2x
qysh na kaloj jeta vash pa u martu 2x


Xeni - Pasha Syte E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Syte E Mi".
3. Video është e këngës "Pasha Syte E Mi", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 1