Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Moj Katile (Feat. Ajtene Durguti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Njimi her t'kisha lind
Njimi her me kishe mbyt
Un do t'vdes a ti jeto
Askerkujt mos i trego

O un do te vdes a ti jeto
Askerkujt mos i trego

Ref...
Moj katile çka m'ke ba
Shpirt e zemer m'i ke vra
Ah katilja çka m'ka ba
Shpirt e zemer m'i ka vra

Ti ske faj faj kam un
Qe t'besova ty kaq shum
Te kam vrejt por veç me sy
E ti m'vrave mu me tradhti

O un te kam vrejt veç me sy
E ti m'vrave mu me tradhti

Ref...
Moj katile çka m'ke ba
Shpirt e zemer m'i ke vra
Ah katilja çka m'ka ba
Shpirt e zemer m'i ka vra

...

Ref...
Moj katile çka m'ke ba
Shpirt e zemer m'i ke vra
Ah katilja çka m'ka ba
Shpirt e zemer m'i ka vra


Ky tekst u dërgua nga Enis Morina

Xeni - Moj Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Katile".
3. Video është e këngës "Moj Katile", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0