Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Shpirti Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Shpirti Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

Komente

1 🔥

25/12/2012

2012-12-25T21:45:29+00:00Sa here te therras me dale
Ti me thua neser
Te shkruj letra e te qoj fjale
Prap me thua neser
E keshtu u bene sa e sa dite
Sa e sa dite , e tash u be nje vit

Ma ban zemren xeher xeher
Kur te shoh ne sheher
Ti gjen kohe per cdo gje tjeter
E mua me thu' neser
Por kjo e nesermja s'po vjen
Deri kur me t'prite o shpirti im (2X)

Sa here du' me t' taku'
Ti me thua neser
Sot vec sot me t'pa po du
Prap me thua neser
Mos me le pa dashuri ne rini
Une te dua tash e jo n'pleqni

Ma ban zemren ......


Ky tekst u dërgua nga Green Eye
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet