Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - N'maje Tshpis U Ngrit Flamuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

nmaje tshpis u ngrit flam,uri
darsem tmadhe ne po bojme
edhe nanes po i qesh nuri
djalin sot po e martomje

ref(2x)hajde gjith hyni ne valle
hyni en valle me vallzu
lum po bon nana e baba
sa shum zemrat ju kan gzu

po knojne motrat me tupana
martojne vllaun per hastret
qifti u trashegofshit
qofshit t`lumtur ju per jet


Ky tekst u dërgua nga Sara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - N'maje Tshpis U Ngrit Flamuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'maje Tshpis U Ngrit Flamuri".
3. Video është e këngës "N'maje Tshpis U Ngrit Flamuri", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0