Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Kendon Tirana Kendon Prishtina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vjen gjilani vjen prizreni
peja dhe tetova
ne gjakov ne gjakov
darsem t`madhe bojna

po vjen durrsi vjen tirona
ulcini kumanova
ne prishtine ne prishtine
darsem tmadhe bojna

aman aman aman hey hey heyy


Ky tekst u dërgua nga Sara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Kendon Tirana Kendon Prishtina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kendon Tirana Kendon Prishtina".
3. Video është e këngës "Kendon Tirana Kendon Prishtina", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0