A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Potpuri Popullore 2007


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/12/2007

2007-12-18T17:10:00

Song from the album:

"Hitet Xeni"


Kalle moj kallen malin nana marton dajlin, mali nuk po kallet vallja jo spo ndalet ,mali nuk po kallet vallja jo spo ndalet .Kalle moj kalle kodrad po bijen kto votrat ,Kalle moj kalle kodrad po bijen kto votrat , kodret nuk po kallen vallaja jo spo ndalet , kodret nuk po kallen vallaja jo spo ndalet

o moj dukane moj dukane puna mbare desha met thane ,puna mbare desha met thane o puna mbar desha met thane dul ni gjarper me na ngrane hej hej hej , dul ni gjarper me na ngrane

o ku po rrina neser mbrama ne nje sobe rreth me xhama hej hej hej , o ne ne nje sobe rreth me xhama , o ne nje sobe rreth me xhama aty rishin nja dy tri zana hej hej hej , aty rishin nja dy tri zana , o aty rishin nja dy tri zana pijish kafe me filgjana hej hej hej ,o pijshin kafe me filgjana bojshin drit sa dy tri llama hej hej hej bojshin drit sa dy tri llama


Lyrics submited by Vegim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019