A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ka Motmote E Disa Muje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2007

2007-11-18T15:33:27

Ka Motmot e Disa Muj-e
Kemi Pas 1 Gzim te Rand-e
Tash Do Ti Kallxoj Gjithkuj-e
Vet Ke Ik e Me Ke Lan-e
Tash Do Ti Kallxoj Gjithkuj-e
Vet Ke Ik e Me Ke Lan-e

Sillu Sillu Bot e Vjeter
Ty Tka Beku Perendia
Zoti Asht Nji Sbohet Tjeter
E Beson Gjith Njerezija
Ah Zoti Asht Nji Sbohet Tjeter
E Beson Gjith Njerezija

30 Dit e Ramazanit
As Skom Honger As Skom Pi-e
Kur Tvjen Dita e Bajramit
Bashk Me Lalen Shkoj N'gjami
Ah Kur Tvjen Dita e Bajramit
Bashk Me Lalen Pijm Raki-e


Lyrics submited by Patrik Radogoshi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019