Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Arvanitja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arvanitja Ime".
3. Video është e këngës "Arvanitja Ime", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Arvanitja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Hitet Xeni"

Komente

Asnjë Koment

25/06/2010

2010-06-25T12:20:34+01:00Arvanitja ime oooh sa shum kam frik ty pa her te takuar Arvanite o yll o gjan o shpirt ne ty jam dashuruar.

Arvanitja ime jo nuk ka fuqi as kush me te na ndaj veq 1 her me duhej une te te shoh perjet pran te te mbaj

Ti nga Janina une nga Prishtina
oooh qfar dashurie e zjarrt. Ti arvanite un Kosovar dashuri ne shikim te par ( ref x2)

Veren qe kaloj ne mend do ta mbaj me ty un u njoftova veq me nje shikim zemren ti ma more ne ty u dashurova

Ti nga Janina une nga Prishtina
oh qfar dashurie e zjarrt
Ti Arvanite une Kosovar dashuri ne shikim te par ( ref x4)


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë