Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - E Kujtoj Me Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

TE KUJTOJ ME MALL NJE JET ME AGIM
A DO T'KEM TY VALL LULE N'PERQAFIMIN
SI ZAN MALI JE TRUPIN SI SELVI
SYNIN ZJARR E KE BUZEN SI QERSHI

Refreni:
I DHE FLAK O MALLIT TIM
TRENDAFIL I MBLUM ME VES
NE KET NAT O PA AGIM
PUTHJEN TANDE PO E PRES
N'PREHNIN TIM NUK GJEN PIKELLIM
DO TE SHKRIHEM N'DASHURI
EJA TPRES ME PA DURIM
TE JETOJM SA JEMI T'RI


Ky tekst u dërgua nga Gazmendi (gadime)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - E Kujtoj Me Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kujtoj Me Mall".
3. Video është e këngës "E Kujtoj Me Mall", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 1