Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Erdhe Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

erdh pranvera moj, qeli qershija moj, un rri tuj menduu..x2
kush mi qan hallet e mija moj,ajo qe desha mu largu x2

kam gjith diten moj..qe po t pres edhe moj du me t pa me sy x2
nana yte moj..edhe baba moj te kishin mbyll o me dry..x2


Ky tekst u dërgua nga Abbygjakov





Xeni (Shkelzen Jetishi) - Erdhe Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhe Pranvera".
3. Video është e këngës "Erdhe Pranvera", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0