A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Falja Eres Kaçurrelat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/05/2008

2008-05-25T11:18:53

ne pranvere kur dita zgjohet
mos shih lulet me pikellim
gabon syri kur ankohet
se ti paske pak shkelqim
jo mos dysho per veten tende
se bukurine fshehur e ke
ti bere faj sa here e ende
jo mos e zgjo sa here embel fle

refreni2x

flaja eres kacurrelat
kacurrelatporsi ar
dashunine mbaje ne zemer
se nje dite do vi te marr

vet pranvera mu zemreua
perse lulet sja besojne
gonxha kot u zbukurua
asnjehere ty sta kalojne
te gjitha lulet e kesaj bote
na vlejne me pak se nje njeri
sa me mahnit fytyra jote
qe rri gjithmone ne syte e mi

refreni


Lyrics submited by Klarinetisti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019