A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Falma, Falma Syne E Zi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/05/2008

2008-05-25T11:18:53

Mos me ri si zogu n'deg
o moj bukuroshe
Mos me ri si zogu n'deg
o moj bukuroshe
mos fillo me dor me m'prek
se me shtin me nej mei qoshe
mos fillo me dor me m'prek
se me shtin me nej mei qoshe

Refreni

Shum te bukra lulet e majit
por ma e bukur qenke ti
jasaman moj lulja allit
falma falma syn e zi
Shum te bukra lulet e majit
por ma e bukur qenke ti
jasaman moj lulja allit
falma falma syn e zi

Nis e duaj si do zemra
o moj manushaqe
Nis e duaj si do zemra
o moj manushaqe
hape t'shkreten le t'hy brenda
se mjaf qeshe qysh su knaqe
hape t'shkreten le t'hy brenda
se mjaf qeshe qysh su knaqe

Refreni

Shum te bukra lulet e majit
por ma e bukur qenke ti
jasaman moj lulja allit
falma falma syn e zi
Shum te bukra lulet e majit
por ma e bukur qenke ti
jasaman moj lulja allit
falma falma syn e zi

Shum te bukra lulet e majit
por ma e bukur qenke ti
jasaman moj lulja allit
falma falma syn e zi
Shum te bukra lulet e majit
por ma e bukur qenke ti
jasaman moj lulja allit
falma falma syn e zi


Lyrics submited by Arttan
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019