Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Hajde Moj Sevda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hajde hajde moj sevda,
të këndojmo pa janda (2x)

Hidhe vallen hidhe,
sa të paska hije.

Dridhe belin dridhe,
o per bukurie.

Po këndojme po vallëzojm,
darsëm t'madhe po fillojm (2x)

Hidhe vallen hidhe,
sa të paska hije.

Dridhe belin dridhe,
o per bukurie.

Luni vllazen, luni ju o motra.

Po gëzohet shpija,
po gëzohet votra (2x)


Ky tekst u dërgua nga Shpendi

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Hajde Moj Sevda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moj Sevda".
3. Video është e këngës "Hajde Moj Sevda", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0