A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jam Djale Bandill


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/04/2012

2012-04-06T17:17:58

Hajde goce e vogel te pres sado vone,
per lajkat e mia mu bandill me thon..
Jom o jom i ri e shum sevdali
mos me shti ne qare ta mush menjen ty..
Hejjjj...

Sa here rruges kur kaloj,
gocat tjera me shikojne,
me inat e me zili,
e jom bandill qe m'kan lakmi..

Sa here i shoh gocat qe lagen ne shi,
me dhimsen te shkretat si sheqer me u shkri..
I ngrin bora e shkurtit
i lag vesa e prillit,
lum ajo qe prek zemren e bandillit...

Sa here rruges kur kaloj,
gocat tjera me shikojne,
me inat e me zili,
e jom bandill qe m'kan lakmi..


Lyrics submited by Fionas.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019