Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Konstandine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

konstantinee heret po vjen
se jam banun hajdee
maran ne ty amaaan amaan
se jam banun hajde marak ne ty

o ne ma daq moj goce hatrin mue
tjeter ken shikjon me sy
faree jamaaan (2her)

maraku ma i ran se plumii
me njat zemer hajde
moj kattilesh aman aman
me njat zemer hajde moj katilesh

o bi me fjet moj goce
spo me merr gjumi
dojn me me lujtun ment
prej kres fare jaman (2 her)


Ky tekst u dërgua nga Valspahiu@live.com


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Konstandine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Konstandine".
3. Video është e këngës "Konstandine", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0