A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Krushqit E Lirise


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/03/2008

2008-03-31T13:56:51

Ooo.... Fala shqipen nga Kosova
Bajramcuri e Tropoja prej ku nis o krushku i par patriot e clirimtar
nisen armet per liri oo.. me perzan serbin Ooo ... ne cdo lis e ne cdo trull po valon sot ni flamur ne cdo trull en cdo konak ngritet ni bajrak x2
Oj kosov o djep trimrie brez pas brezi mke lind burra Xhev Avdullah a Bashkim Idriza Elton Zherka Permet Vula falen gjakun per liri o per Kosove e Shqiptari Ooo... ne cdo lis e ne cdo gur po valon sot ni flamur ne cdo trull cdo konak ngritet ni bajrak x2 Ooo... pot kendoj Kosove me zemer per kta trima qe dhan jeten Bes Bizhtazhini e Shaban Gola Yll Morina e Ilir Soba gjaku juaj ju befte drit o qe sollet lirin ooo... ne cdo lis en ne cdo gur po valon sot ni flamur ne cdo trull e ncdo konak ngritet ni bajrak x2 ne cdo trull en cdo konak oooo.... oo. ngritet ni bajrak


Lyrics submited by Jon Bytyqi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019