Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Laje Moj Goce Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Laje ti moj goce laaje ti (2x)
Sahmin e beqarit o, jalla shamin e shkollarit oo.

Jari nani nani nani nani na e duje lalen a
Jari nani nani nani nani ne e te don lala e.

E tere ti moj goce tere ti (2x)
Shamin e beqarit o, jalla shamin e shkollarit o.

Jari nani nani nani nani na e duje lalen a
Jari nani nani nani nani ne te don lala eee.


Ky tekst u dërgua nga Vjollca Halili Shkup


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Laje Moj Goce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Laje Moj Goce".
3. Video është e këngës "Laje Moj Goce", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0