A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mallkuar Lufta Qe Na Ndau


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2008

2008-11-17T23:26:46

mos me nem mos me truj,
se un do te vedes ne dhe te huj
lufë e zezë ne na ka nda
syri yt sa shum ka qa
ti mbaja duart atje n'kufi
kur u ndam ngele n'vetmiiii...
pa gjurm humbe sdi ku trete
flakë në zemër ti me mbete.

ende e ruaj shamin qe ma le
vec ta dija gjall a je
gjith i pyeta kush nuk me tha
jo as kush s'te kishte pa
ah luft e zezë na ka largu
zemëra m'rri vec tu vajtuuu...

kurr ma kurr unë s'kam me pa
luft e mallkuar ne na ka nda


Lyrics submited by Ami & Xime
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019