Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Moj E Vogel O Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ooo moj e vogel ee vogel oo lum nana qe t`rriTi,qe trriTi ooo(2x)

Nana me rriitii,me rritii ooo si tja boj hyzmetin,hyzmetinn oo
(2x)

ooo moj e vogel , ee vogel oo lum baba qe t`rriTi qe trriTi ooo(2x)

Baba me rriitii,me rritii ooo si tja boj hyzmetin,hyzmetinn oo(2x)

Behari po vjen o mojj po vjen oo natyraa gjelbron o gjelbron ee oo (2x)


Ky tekst u dërgua nga Gjakovart(y)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Moj E Vogel O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Vogel O".
3. Video është e këngës "Moj E Vogel O", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0