A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Moj Shqiperi Mos Thuaj Mbarova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T22:41:48

Këngë e albumit:

"Hitet Xeni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Shqiperi Mos Thuaj Mbarova" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019