Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mos Me Le Ne Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shoke mu bane oh per ni kohe e,
disa here te kisha prane...
Shoke mu bane oh per ni kohe e,
disahere te kisha prane..

Kam deshire moj dua te t'shof e,
kur t'me vish prape ne Tiran..
Kam deshir moj dua te t'shof e,
kur t'me vish prape ne Tiran...

Reff.:Mos me len ma ne vetmi,
mu afro me dashuni..
Mos me len ma ne vetmi,
mu afro te pakten per shoqeni...

Hajde pra moj,moj dallanyshe,
rrahi krahet neper ere...
Hajde pra moj,moj dallanyshe,
rrahi krahet neper ere..

Ti moj shega devedyshe,
me gezim po t'pres perhere...
Ti moj shega devedishe,
me gezim po t'pres perher...

Reff.:Mos me len ma ne vetmi,
mu afro me dashuni..
Mos me len ma ne vetmi,
mu afro te pakten per shoqeni...

Ky tekst u dërgua nga  fionaPublikimi: 01/12/1997


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mos Me Le Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Le Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Mos Me Le Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.