A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mos Qaj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T14:31:23

Shum e rand qenka varfria
nat te zez e shpi pa gjum
kush mi qan hallet e mia
m'iku jeta sikur lum

ref:
O mos qaj,mos qaj
babi ty moj te ka xhan
O mos qaj,mos qaj
me ty babi osht i madh

Gzime t'mdha moj kurr nuk pata
gzimi vetem je o bir
me ty dite me behet nata
ti mledh zemer vath te lire

ref:
O mos qaj,mos qaj
babi ty moj te ka xhan
O mos qaj,mos qaj
me ty babi osht i madh

Ket e mora per frymzim
t'ja dhuroj lumturin
zemren kurr mos me ta thy
te kam lule dashuni

ref:
O mos qaj,mos qaj
babi ty moj te ka xhan
O mos qaj,mos qaj
me ty babi osht i madh


Lyrics submited by Adil's
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019