Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mu U Dashnja Mu Martu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Mu e dashnja hajde mu feju
prej merakut zuna nji tjeter

sa kaq shpejt moj me harrove
a ste erdhi keq per mu
zemren time ma helmove
te lutem mos mem harru

te xhumane hajde n'iqini
erdhi lajmi i fejeses

ne sabah heret u zgjova
pash nji anderr me gezim
ne te dy ishim bashkuar
ajo anderr dul idhnim


Ky tekst u dërgua nga Shkelchim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mu U Dashnja Mu Martu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu U Dashnja Mu Martu".
3. Video është e këngës "Mu U Dashnja Mu Martu", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0