Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mu Kalb Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mu kalb zemra si huni ne gardh more,
mu kalb zemra...
Djaloo,si tja boj se di...

Kush te don me zon sevda more,
le te zen e....
Djalo hiq pishmon t'mos jete...


Ky tekst u dërgua nga  fiona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mu Kalb Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu Kalb Zemra".
3. Video është e këngës "Mu Kalb Zemra", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0