A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Xhan, Ku Te Kam


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2008

2008-11-18T00:50:52

O xhan, ku të kam,
Se m'i thave syt',
Ku më je o yll, o drit',

Aman, ku të kam,
Shpirtin ma ke djeg,
Ku më je o drit', o jet',

Jo nuk mundem, nuk mundem,
Asnji çast moj pa të pa,
Zemra ime prej teje,
S'don me u nda,

Jo nuk mundem, nuk mundem,
Pa ty moj un' të rroj',
Jeta ime mas teje maroj.

O xhan, ku më je,
Zërin ta dëgjoj,
Pse më mban mëri, pa nevoj',

Aman, ku të kam,
Veç nji her' të t'shof,
Pse më rri menjan kot më kot,

Jo nuk mundem, nuk mundem,
Asnji çast moj pa të pa,
Zemra ime prej teje,
S'don me u nda,

Jo nuk mundem, nuk mundem,
Pa ty moj un' të rroj',
Jeta ime mas teje maroj.

Jo nuk mundem, nuk mundem,
Asnji çast moj pa të pa,
Zemra ime prej teje,
S'don me u nda,

Jo nuk mundem, nuk mundem,
Pa ty moj un' të rroj',
Jeta ime mas teje maroj.


Lyrics submited by  LRamadani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019