Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Of Aman Moj Perendi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Of aman moj pereni,qfare igballi qe paske pas.
nate e dite menoj per ty,ma mushe shpirtin o me marazz..
nate e dite menoj per ty,ma mushe shpirtin o me maraz...

Ki meshire mori per mu,une te pres i permallun,
kur ti shoh dy syt e zi,n'durt e tuja moj te jap shpirt..
Oh,kur ti shoh dy syt e zi n'durt e tuja moj te jap shpirt...


Ky tekst u dërgua nga  fiona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Of Aman Moj Perendi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Of Aman Moj Perendi".
3. Video është e këngës "Of Aman Moj Perendi", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0