Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Rrushe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

tash ca muj rrushen e du
shum po vuj du mej tregu
tash sa muj jam si pa koh
kur mthot rrushja mka veq shok e
ai... vaj vaj vaj

rrushja si kalavesh rrushi
kur me qesh me djeg si prushi
mjep ni kokerr me provu
o jam i ri smuj me duru
ai... vaj vaj vaj

Rrushe moj me le pak koh
mos me marr veq si shok
nuk jom engull un me krah
sun durohem deri nsaba

deri nsabah smuj me duru
rrushin dot pa e provu
jom i ri e po mvlon gjaku
ti me dogje prej meraku


Ky tekst u dërgua nga  fiona

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Rrushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushe".
3. Video është e këngës "Rrushe", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0