Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Sa Defrim Sonte Do T'kem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

sa defrim sonte do te kete te gezuar ne do te jem
(kenge e valle do t`jehoooojjjjj VITIN E RI e festojm)
2x
(synin mos ma mshel)
2x
po me prek ne tel vetem kur kercen
(doren mos ma luuujjj)
2x
se te bdua shuummmm i kam than gjithkujtttt
ref:
(ruju qiko territ hiqju qiko sherriittttt nata eshtre e gjat rri mos hi n`fesat)2x


Ky tekst u dërgua nga Vvaalllmirrraaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Sa Defrim Sonte Do T'kem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Defrim Sonte Do T'kem".
3. Video është e këngës "Sa Defrim Sonte Do T'kem", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0