Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Sa E Bukur Ka Dale Nusja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

sa bukur na ka dal nusja
marshallah marshallah
sa bukur na ka dal nusja
marshallah marshallah

paska shtatin si selvie
marshallah marshallah
paska shtatin si selvie
marshallah marshallah

ma ka gojen si kuti e
marshallah marshallah
ma ka gojen si kuti e
marshallah marshallah

edhe dhembet si ingjie
marshallah marshallah
edhe dhembet si ingjie
marshallah marshallah

po e lut baba bijen rri edhe si vjet ooo rri edhe si vjet
jo bre bab tybe oo i musha 20 vjet oo i musha 20 vjet

po e lut vllau motren rri edhe si vjet oo rri edhe si vjet
jo bre vlla tybe une oo i musha 20 vjet oo i musha 20 vjet


Ky tekst u dërgua nga Tili


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Sa E Bukur Ka Dale Nusja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Bukur Ka Dale Nusja".
3. Video është e këngës "Sa E Bukur Ka Dale Nusja", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0