A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ta Knojme Shoten


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/01/2013

2013-01-14T15:51:25

Song from the album:

"Live 2017"


Pse me rrin kaq larg moj vash pse ma bon me isharet ta knojme shoten ne prishtin o sa shum paska lezet. Mos vono aspak pra hajde luje en shot e luj en valle hajde kosovare x2
Ne gjakove du me kalu ni zamak du me kendu se kjo vajza gjakovare nga mendja me lujti fare x2 Mos vono aspak pra hajde me zamak hidhu ne valle o zamak zamaku i bardhe hajde gjakovare x2 Ne Tiran une du me shku ni naplon me ju kendu porsi gocat nga tirona ma te bukra si bon nona x2 Mos vona aspak pra hajde me naplon hidhu ne valle kush na e kercen naplonin nusja me gjithe dhondrin x2


Lyrics submited by Joni I. Bytqyi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019