Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Zare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ju Këndon Zemra"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zare" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Guximtar Rushani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Zare moj dil ke shpija 2x

po te pret shoqnija moj Zare sa e bukur je 2x

Zare moj dil ke Fiku 2x

po te pret ashiku moj Zare sa e bukur je 2x

Zare trandofile , zare moj tradofile

c'na bone me hile moj Zare sa e bukur je 2x

Zare dil ke mani
Zare moj dil ke Mani

po te pret Jarani moj Zare sa e bukur je 2xMë Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet