A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Zoti Vet Le Ta Gjykoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/09/2013

2013-09-28T14:19:52

Ja thoshte iku me një premtim
Lulja e fjetur qe pret një gëzim
2x
Dimri patjetër ka një largim
Si unë dhe ti qe presim një takim

refreni

Me pranove me pranove
Po ne fund me tradhtove
2x
Ndoshta unë paskam gabuar
Por ti vet me ke premtuar

E mora vesh se je penduar
Oh mori gonxhe ti lule plote me erë
2x
Po pse s’më thua o se te dua
Ti je si lule o ne ketë pranvere

Refreni

Me pranove me pranove
Po ne fund me tradhtove
2x
Ndoshta unë paskam gabuar
Por ti vet me ke premtuar

Do te vije dita do te pendohesh
Se shume shpejte o do te me kërkosh
2x
Por atëherë unë do te largohem
Zoti vet le ta gjykoj

Refreni

Me pranove me pranove
Po ne fund me tradhtove
2x
Ndoshta unë paskam gabuar
Por ti vet me ke premtuar


Ky tekst u dërgua nga djsalih@hotmail.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019