A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Adrenalina


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ti Në Zemrën Time"


Se qka thua hiq sma nin
Se qka thua mir e di
Nga Tirona
Prishtina Tetova
më te bukuren,zeshkane
e zgjodha !
Ty të kom
e bukura e nanës
une jam sherri i
mehalles
Ti vet ke thonë
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina, adrenalina, adrenalina

ref:
Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.
Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali
Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.
Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali
a lelelele alelelelej

Se qka thua hiq sma nin
Se qka thua mir e di
Nga Tirona
Prishtina, Gjakova
më te bukuren,zeshkane
e zgjodha !
Ty të kom
e bukura e nanës
une jam sherri i
mehalles
Ti vet ke thonë
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina, adrenalina, adrenalina

ref:
Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.
Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali
ref:
Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.
Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali
a lelelele alelelelej

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.
Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali
a lelelele alelelelej jelejle


Lyrics submited by  Amadeo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019