Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Lumja Nana


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2009

2009-06-18T18:27:22


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lumja Nana" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqipe Abazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Eh lumja nana tash je rit po vjen msyr ty jalla dit per dit e ti tka nana qik per mall o kur cish nana jo spo muj me t'dhan e ti tka nana qik per mall o kur cish nana jo spo muj me te dhan

R.(x1)
Hajde lule ti te na o se na jena jalla shpi me zaa pun te randa ske me i ba o te na lule jalla bon sefa.

Ah mo najn hic se di o cish thot baba une jam razi mos ki dert o mori bi o nuk ta prishi jalla qifin ty jalla mos ki dert mori bij o nuk ta prishi jalla qifin ty.

R.(x2)
Hajde lule ti te na o se na jena jalla shpi me za pun te randa ske me i ba o te ne lule jalla bon sefa.Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...