Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Gurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Kur ni nat larg ne gurbet ntelefon ni shok pom thrret eja o shok ti pa menu a se dashnoren ty ta kan martu (x2)

Ooo gurbet ti mu mke djeg o gurbet per ty jom tret du me kendu du me vajtu qaj vetveten ku skam qellu

Ne pragun tem un do te vdes se per mu ma ska shpres dil ne der me thuj nji her ma fshij lotin per se mrami her (x2)

Ooo gurbet ti mu mke djeg o gurbet per ty jom tret du me kendu du me vajtu qaj vetveten ku skam qellu

Ky tekst u dërgua nga Bucci&chambePublikimi: 07/11/2007


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0


Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Gurbet".
3. Video është e këngës "O Gurbet", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.