A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Dashuri Pa Fat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2012

2012-12-25T22:56:53

qe 1 jav ne jemi nda
s`te kam thirr as nuk kam dasht me t`pa
n`zemer keq jom vra
me duket si 100 vjet
gjdo sekond e gjdo minut qe pa ty kom nejt
besom s`muj me t`rrejt

nuk e di qysh kom mujt me t`lan
per gjith jeten jom pishmon
me tu lut e di qe vjen
por inati nuk po m`len

~ dashuni pa fat
si na humbe per nje nat
at qe dua sot nuk e kam ngat, nuk e kam ngat
dashuni e shkret
veq niher t`provova n`jet
malli yt ende s`mu ka hek
n`zemer ka mbet

qe 1 jav ne jemi nda
s`te kam thirr as nuk kam dasht me t`pa
n`zemer keq jom vra
me duket si 100 vjet
gjdo sekond e gjdo minut qe pa ty kom nejt
besom s`muj me t`rrejt

nuk e di qysh kom mujt me t`lan
per gjith jeten jom pishmon
me tu lut e di qe vjen
por inati nuk po m`len

~ dashuni pa fat
si na humbe per nje nat
at qe dua sot nuk e kam ngat, nuk e kam ngat
dashuni e shkret
veq niher t`provova n`jet
malli yt ende s`mu ka hek
n`zemer ka mbet ( 2 X )


Ky tekst u dërgua nga  gjakova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019