A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Kandil Kandil Garipi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ju Këndon Zemra"


O kandil kandil garipii..qka ke ti qe spo ban driit x2
o shum sefan e do ta bajm na sonte ..sa tna qel e lumja driit x2

o jorgan .jorgan i ngusht e ..gjith vija vijaa x2
se ke nata lala qysh smi mlovee shpattllat e mija.. x2

mas pengjeres..lal mas kapakut ftyra jote ndrin dynjaan x2
o shyqyr zotit lalo qe tka fal ee fol me mu se ske ku m gjoon.. x2

dashnin tande kurr se haroj..deri sa t jem gjall ..x2
oo dhe ne vorr e un kur do te mloheem..mu per ty do tme vjen mall x2


Lyrics submited by Abbygjakov
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019