Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Eli Eli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hajde Luj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00ja erdhi pranvera
qeli dhe qershia
o kush mi qan oj zemer
o hallet e mia

ja erdhi pranvera
qeli dhe qershia
o kush mi qan oj zemer
o hallet e mia

eli eli sa te dua
mos me mundo moj zemer
pse tallesh me mua?

eli eli sa te dua
mos me mundo moj zemer
pse tallesh me mua?

ja erdhi pranvera
qeli dhe qershia
o kush mi qan oj zemer
o hallet e mia

ja erdhi pranvera
qeli dhe qershia
o kush mi qan oj zemer
o hallet e mia

eli eli sa te dua
mos me mundo moj zemer
pse tallesh me mua?

eli eli sa te dua
mos me mundo moj zemer
pse tallesh me mua?


Ky tekst u dërgua nga Vanny*tisdale
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet