A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Hajde Osman Taka


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hajde Luj"


Hajde more Osman Taka (X2)
Jarinarina se plasa (x2)
Qenke more sevdalie (x2)
A spaska more djal si tyy e (x2)
Hajde more Osman Taka (x2)
Më jep ushqen more se plasa (x2)


Lyrics submited by Erblina GjakovChords

La- Re+
Hajde more Osman Taka (X2)
Sol+ La- Re+
Jarinarina se plasa (x2)
La- Re+
Qenke more sevdalie (x2)
Sol+ La- Re+
A spaska more djal si tyy e (x2)
La- Re+
Hajde more Osman Taka (x2)
Sol+ La- Re+
Më jep ushqen more se plasa (x2)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019