A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Kqyrni Shoqe


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hajde Luj"


kqyrni shoqe cka ka rritun nana ieo
kqyrni shoqe cka ka rritun nana ooo
e ka belin o per dy kollona ieoooo
e ka belin o per dy kollona oooooo

kqyrni shoqe dimijat me pika ieooo
kqyrni shoqe dimijat me pika ooooo
edhe sonte o bajrak ner qika ieooo
edhe sonte o bajrak ner qika ooooo

kqyrni shoqe dimijat e kuqe iieeooo
kqyrni shoqe dimijat e kuqe ooooo
udhe e mare neser po shkon nuse i
udhe e mare neser po shkon nuseo


Lyrics submited by King Diti Muki 007
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019